Charytatywna Aukcja Sztuki Fundacji Wysokich Obcasów, MoMA Warsaw


Walka o prawa kobiet, upominanie się o najsłabszych, opisywanie nieopisanych historii, czy wreszcie nagłaśnianie tematów związanych ze zdrowiem i psychologią to codzienność magazynu „Wysokie Obcasy”. Robimy to dla Was od 20 lat. Obiecujemy, że nigdy nie przestaniemy.

W ostatnich latach przekonałyśmy się, jak ważne są niezależne media – takie, które nie boją się mówić głośno o „czarnych protestach”, pedofilii w kościele, samotnym macierzyństwie czy przemocy wobec kobiet. Pragnąc wspierać niezależne i rzetelne dziennikarstwo, założyłyśmy Fundację „Wysokich Obcasów”. Chcemy wspierać przede wszystkim niezależne dziennikarstwo skupione na tematach feministycznych, jak również inne organizacje, które od lat walczą o prawa kobiet.
Aukcja charytatywna Fundacji Wysokich Obcasów na rzecz Centrum Praw Kobiet to jedna z pierwszych podjętych przez nas inicjatyw. Jesteśmy wdzięczne wszystkim artystkom i artystom, którzy zdecydowali się przekazać nam swoje prace i tym samym wesprzeć nasz cel.

Aukcja odbędzie się 14 listopada o godz. 18.30 przy wsparciu organizacji partnerskich takich jak Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy, Towarzystwo Przyjaciół MSN, artinfo.pl, Fundacja Gazety Wyborczej i Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Llicytacja online:
https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/aukcja-charytatywna-fundacji-wysokich-obcasow

Zapisy na aukcję w MSN:
https://bilety.cojestgrane24.pl/charytatywna_aukcja#/lp

75336353_10157629074719882_6501625117913645056_n